Nasi redaktorzy

Prezes Stowarzyszenia
Redaktor 

Szymon Gilis, urodzony w Łodzi dnia 1 grudnia 1983 roku, lecz nie Łodzianin albowiem przez większą część swojego życia mieszka i pracuje w Dąbrowie Górniczej. Pasjonat kultury słowiańskiej w szczególności jedzenia. Wieloletni działacz, organizator oraz pomysłodawca festiwali STADO oraz Festiwalu Słowian pod Ślężą. Organizator Świąt związanych z przedchrześcijańską historią Polski. Smakosz jadła i trunku, co to garnie się tak samo do degustacji, jak i przygotowania wszelkich smaczności. 

Wpisy Szymona

Zastępca prezesa
Redaktor 

Dominika Kozik

Wpisy Dominiki

 

Administrator
Redaktor

Karolina Lisek Przez półtora roku studentka Fizyki technicznej, obecnie przyszły inżynier Geofizyki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, początkująca programistka i webmasterka.

Do największych pasji zalicza muzykę (nieudolnie brzdąka na pianinie), kontakt z naturą – od grzebania w ziemi po obserwację nocnego nieba.

Wpisy Karoliny

Redaktor

Robert Piąty Urodzony w Będzinie dnia 9 lipca1983 roku, rodowity Zagłębiak z dziada pradziada. Męczący Nasz padół wykształcony politolog, zamiłowany historyk, wiecznie dokształcający się zielarz

Wpisy Roberta

 

Administrator

Tomasz Trela