Wiec Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Słowiańskiej JAWIA

16 lutego 2019 r, 11:00-15:00
Pub Praga, Dąbrowa Górnicza

Jak co roku Stowarzyszenie JAWIA organizuje Wiec ( Walne zebranie Członków Stowarzyszenia ) by móc podsumować rok 2018 oraz przedłożyć plany na rok 2019. Będziemy nie tylko radzić się co i jak ale także podejmować ważne decyzje dotyczące przyszłości Stowarzyszenia. Dlatego także zapraszam Wszystkich zainteresowanych tematem szerzenia naszej wspólnej historii, zwyczaju oraz kultury do przybycia na obrady, które to są publiczne oraz przystąpienia do organizacji, która właśnie dzięki Wam będzie miała realny wpływ na kształtowanie postaw ludzi w okolicy jak i całej Polsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do Stowarzyszenia i chcesz tworzyć z nami wesołą gromadę, zapraszamy serdecznie. Potrzebujemy właśnie Ciebie by tworzyć coraz to nowe wydarzenia kulturalne, a dzięki świeżej krwi będziemy mogli wymyślać coraz to nowe sposoby dotarcia do ludzi z ponadczasową ideą jedności plemiennej, historii plemion słowiańskich oraz ich kultury i zwyczaju.

Nie możesz przybyć ? Wpadnij na organizowane przez nas eventy, udostępnij ten post na swojej tablicy oraz polub Fanpejdź JAWIA. To także bardzo pomoże nam w działalności.